Garanti Şartları

OnlineDonanim.com’ dan alacağınız tüm ürünler orjinaldir ve fatura karşılığı sizlere teslim edilmektedir. Ürünlerin garantileri üretici firmalar veya yetkili distribütörler tarafından verilmektedir. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Sitemizde satılan ürünler için adınıza kesilen faturaları ile birlikte ürünlerin kurumsal Çağrı Merkezlerini arayıp veya size en yakın olan yetkili dağıtım bayiine başvurarak oradan ücretsiz olarak yardım talep edebilirsiniz.

Markaların sunmuş oldukları garanti kapsama koşulları markaların resmi sitelerinde veya ürün kutusunun içerisinden çıkan kullanım kılavuzunda yazar.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Dayanıklı Tüketim Malları (elektronik eşyalar gibi)

Satın aldığınız ürün uzun ömürlü kullanım veya benzer bir sınıfa ait ise ürünlerin ilk kullanımı için ilgili Marka yetkili servislerinden randevu almanız gerekmektedir. İlgili Markanın Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Arızalı ürünlerin bakımı ve onarımı resmi olarak azami 30 iş günüdür. Bu konuda hakkında yine ilgili markaların çağrı merkezlerinden bilgi alabilirsiniz. Üretim hatası veya size gelmeden önce arızalı olduğu tespit edilen ürünlerin sorumluluğu ilgili markanın yetkili servislerinde olup, taşıma sırasında oluşmuş kusur ve arızalar teslim veya kurulum anında tutanak altına alınmalı ve bu tutanak ile öncelikle yetkili servislere  başvurulması gerekir.

LÜTFEN DİKKAT

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firma kuryesi önünde açıp kontrol ediniz. Ürün teslim edildikten sonra kargo firması, görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edildiğinden, kargo firması ile tutanak düzenleyerek ürünü teslim almayınız.

Ürün hasarlı ise; hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 530 977 55 55 numaralı  hattımıza veya info@onlinedonanim.com e-posta adresine iletiniz. Ürünü neden iade etmek istediğinizi belirten kısa bir açıklama, ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olacaktır.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde, paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Siparişinizi oluştururken verdiğiniz teslimat adresi esas alınacak olup, siparişinizin; adresteki fiziki hatalar nedeniyle ulaşmaması sonucunda, sorumluluk gereği müşteri temsilcimiz bu durum hakkında sizi bilgilendirir.

Sipariş oluşturduktan sonraki adres değişikliği bildirimini 0 530 977 55 55 numaralı telefon hattımıza bildiriniz.

 

ASWA GROUP DANIŞMANLIK A.Ş.