HAKKIMIZDA : Kurumsal

Şirketimiz ASWA Group Danışmanlık A.Ş. ismi ile 2017 yılında İstanbul merkezli kurulmuş olup başta  Türkiye olmak üzere, Rusya, Balkanlar, Ukrayna, Kazakistan, Avusturalya dahil 30 ülkede direkt ve dolaylı olarak danışmanlık hizmetleri ile birlikte ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ana iş kollarımız:

  • Akıllı Şehir Geliştirme Projeleri ve Uygulamaları
  • Teknoloji Geliştirme ve İnovasyon Uygulamaları,
  • Ulaşım Planlama ve Trafik Mühendisliği,
  • Trafik tahmin, Havalimanı Planlama ve Geliştirme, Uçuş Hatları Planlama,
  • Yurtiçi ve Uluslararası Yatırım Danışmanlığı, Pazar Araştırma ve Geliştirme, Ürün Geliştirme
  • B2B ve B2C Ticari faaliyetler, Ürün Tedariği ve Satışı

2020 yılı başı itibari ile uluslararası bazı önemli firmaların bölge bazında bayilik ve satış temsilciliğini alarak ticari faaliyetlerimizi daha sağlam zemin üzerinde devam ettirmeye karar verdik ve bu ürünleri kendi e-ticaret sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimize aracız ulaştırmaya çalışmaktayız.

ONLINE DONANIM : E-Ticaret Stratejimiz

ONLINE DONANIM, ASWA Group A.Ş. ‘nin, iş güvenliği ve iş sağlığı ekipmanları, kişisel koruyucu donanımlar, test ve ölçüm cihazları online satış platformu olarak 2020 yılı Mayıs ayında faaliyetine başlamıştır.

Asıl amacımız Türkiye’deki üreticilerimizin müşterilere hem hızlı şekilde ulaşabilmesi hem de müşteriye ulaşırken ara basamakları azaltarak bu avantajı fiyatları yansıtması ve müşterilerin benzer ürünlerin uygun olarak internet ortamından satın alabilmelerini sağlamak.

İkinci ve daha önemli amacımız ise 80 Milyon luk bir nüfus gücüne sahip olan Türkiye’nin, içerde üretmiş oldukları ürünleri  hızlı, güvenilir bir şekilde rekabet edilebilir fiyatlarla uluslara arası pazarlarda satabilmelerine zemin hazırlamak. Şimdilik aswatrade.com Türkiye pazarında satış yapabilmekte, burada alacağı tecrübeler ile uluslararası pazarlara girecek şekilde alt yapısını hazır hale getirmektedir.

KARGO DAHİL GÖNDERİM

Sizlere kolaylık olsun diye bir çok üründe ücretsiz gönderim sağlarken, tüm ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmaları ile en uygun fiyattan kapınızıa kadar gönderilmektedir.

UYGUN FİYAT AVANTAJI

Mağazamızda ürünleri internetteki en uygun fiyatlarıyla direkt üretici veya tedarikçiden size ulaştırılır ayrıca depolama ve komisyon masrafları oluşmaz.

Orjinal ve Sertifikalı Ürünler

Mağazamızda sunduğumuz tüm ürünler, orjinal, lisanslı ve gerekli tüm sertifikalara sahip ulusal ve uluslararası sistemlerde kayıtlı ürünlerdir.

ANA SATIŞ ÜRÜNLERİMİZ

KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLAR

Toz Maskeleri, Tulum, Eldiven, Gözlük, Filtreli Toz ve Gaz Maskeleri, Filtreler, İşçi Kıyafetleri, İşçi Ayakkabıları, Baretler, Emniyet Kemerleri, Lanyardlar, Şok Emiciler, Kulaklıklar, Kulak Tıkaçları, İş Önlükleri, Siperlikler

TEST VE ÖLÇÜM CİHAZLARI

Sıcaklık ölçer, Nem ölçer, Basınç ölçer, Hava hızı ölçer, Akışkan ölçer, İzolasyon Test Direnç, Lazerli Termometre, Gaz kaçağı tespit, kimyasal gaz tespit, sensörler, ölçüm aparatları

MEDİKAL MALZEMELER

Cerrahi maskeler, hastane yatakları, sedyeler, ilaç arabaları, muayene masaları, etajerler, yemek masaları, şilteler, revir odaları,

İLETİŞİM